WAKACJE Z CERAMIKĄ, 07-14.07.2017 (edycja I) i 11-18.08.2017 (edycja II)

To propozycja dla osób chcących połączyć naukę z przyjemnie spędzonym czasem, pracę z twórczym odpoczynkiem. Dla tych, którzy chcą się „oderwać”, wyciszyć i dać ten czas tylko sobie. W kameralnej atmosferze, przemiłym towarzystwie (gdyż tylko takich ludzi przyciąga od lat to dziwne miejsce) będziemy lepić, szkliwić i wypalać nasze twory. Przychyli się do tego wszech otaczająca lipcowa aura łąk, lasów i jezior. Dach nad głową da nam Modra Chata., dla chętnych lipcowe rozgwieżdżone niebo.

Ja dołożę wszelkich starań, żebyście wyjechali stąd „pełni”. Warsztaty są skierowane zarówno do osób, które nie miały z gliną wcześniej do czynienia, jak i dla tych, którzy już działają i chcieliby poszerzyć swoją perspektywę i doznać  nowych inspiracji. Pracownia stoi przed Wami otworem 24h/dobę. Ogród, pola, łąki, lasy i jeziora również .

O WARSZTATACH

Czas:

07-14.07. 2017 (edycja I )

11-18.08. 2017 (edycja II )

Miejsce: Pracownia Twórcza-Weronika Wróbel, zakwaterowanie :Modra Chata
Obozin 17, Jastrzębie Skarszewskie , woj. pomorskie
83-250 Skarszewy
Uczestnicy: 6 osób, kurs tylko dla dorosłych.
Na kurs można też codziennie dojeżdżać, jeżeli jest ktoś z okolicy…
Koszt kursu: 1500zł, zajęcia codziennie od 10.00-15.00…możliwość pracy indywidualnej w pracowni 24h/dobę, do dyspozycji koło garncarskie…jak ktoś chce ;) Zakwaterowanie w cenie kursu, wyżywienie we własnym zakresie. koszt kursu bez noclegu: 1200zł.

Codzienne warsztaty ceramiczne będą w formie intensywnego kursu, w czasie którego będziemy poznawać lub zgłębiać tajniki wiedzy ceramicznej. W zależności od poziomu zaawansowania i zainteresowań poszczególnych uczestników postaram się z każdym pracować indywidualnie. W wyniku tygodniowej pracy powstanie wiele ciekawych dzieł, które zabierzecie do domu.
W trakcie kursu poznasz:
• techniki modelowania ( bryła, metoda wałeczkowa, formowanie z plastra, odlew w formach gipsowych, techniki mieszane)
• różnorodne metody zdobienia plastycznego (narikomi, ryt, ażur, angoby, szkliwa, majolika)
• zajęcia teoretyczne dotyczące organizacji pracowni, zasad BHP, prowadzenia wypału w piecu elektrycznym oraz podstawy technologii ceramiki
• noc z ogniem – żywy wypał prac metodą pradawną w piecu jamowym.
• Koszt kursu obejmuje wszelkie potrzebne materiały i wypał prac, które stają się własnością autora.

Zakwaterowanie: Modra Chata

6 miejsc noclegowych

wyżywienie we własnym zakresie, pichcimy razem, bądź osobno,lub też korzystamy z pobliskiej karczmy

Kurs nie jest łączony z wakacjami rodzinnymi i przeznaczony jest tylko dla osób dorosłych. Zakwaterowanie w Modrej Chacie jest zarezerwowane tylko dla kursantów .

REZERWACJA
Jeżeli jesteś zdecydowany/a z nami spędzić ten tydzień wakacji proszę o kontakt mailowy w celu zarezerwowania miejsca oraz wpłatę zaliczki 50% pełnej kwoty kursu w kolejnych 3 dniach na konto:

Stodoła Inspiracji
42 1500 2237 1222 3000 5197 0000
Przy przelewie proszę dopisać „Wakacyjny Kurs Ceramiki w Modrej Chacie” imię i nazwisko uczestnika.

W razie rezygnacji proszę o informacje najpóźniej do 15 czerwca (edycja I)  lub do 15.07 (edycja II), po tym terminie zaliczka jest bezzwrotna. W przypadku nie zebrania się grupy kursantów warsztaty mogą być odwołane, o czym osobiście poinformuję do 15 czerwca, a zaliczka oczywiście zostanie odesłana.

W razie pytań proszę o kontakt:
503-102-124, info@verasparrow.com

Serdecznie zapraszam
Weronika Wróbel

Show Buttons
Hide Buttons