Czarno na Białym- warsztaty malowania tuszem

Weronika Wróbel, ink on paper 2017

Serdecznie zapraszam na jednodniowe warsztaty artystyczne, w trakcie których na papier poleje się czarny tuszszsz 🙂 Czarny, ale pięknie wydobywający biel i odkrywający nam szeroką gamę szarości. Od kilku lat bawię się z tą zjawiskowa substancją i chciałabym się podzielić swoim doświadczeniem a przede wszystkim zarazić Was wspaniałą zabawą. Podczas warsztatów zetkniecie się nie tylko z wieloma technikami tuszowym, ale też z wyzwaniem jakim jest brak możliwości zmazania raz postawionej kreski, raz chlapniętej plamy….wiem, że wiele osób paraliżuje ta świadomość we wszelkich procesach twórczych, ale właśnie niech to będzie dla nas czas odczarowania w sobie tego hamulca. Tak więc pobudzimy w sobie spontaniczność, odwagę, luz, uśpimy wewnętrznych krytyków i damy upust swoim dziecięcym zapędom twórczym. Poza licznymi klasycznymi technikami zachęcę Was do pracy z „przypadkiem”, „nieprzewidywalnością”, „nieodwracalnością” , której wspaniale jest zaufać w procesie twórczym i przekuć ją na wartość dodaną…dopiero wtedy często możemy odkryć coś bezcennego. Poza tym taki stan rzeczy chyba trafniej odzwierciedla naturę świata i naszych wnętrz. A przecież sztuka to wyraz duszy po prostu 🙂
Osobiście zarówno jako twórczyni jak i prowadzącej warsztaty jest mi bliska idea Arno Sterna zawarta w poniższym linku. Moim marzeniem jest byście przyszli na warsztaty z myślą, że wszystko co jest Wam potrzebne do tworzenia już w sobie macie i to jak Was poprowadzą dłonie i jakie ślady zostawią na papierze, jest wartością samo w sobie. Niech te sześć godziny będzie wolne od samooceny i oczekiwań. Niech będzie zabawą i twórczo spędzonym czasem. Spróbuję Wam w tym pomóc.
https://arnostern.com/en/index.html


Czas trwania warsztatów –6h ( z 30min przerwą na ewentualny posiłek)
Wszelkie materiały zapewnione w cenie warsztatów.
Koszt:300
zł
Maksymalna liczba osób- 10
W trakcie warsztatów zapraszam na napoje ciepłe i małe conieco. Lunch we własnym zakresie.
Warsztaty skierowane raczej do dorosłych.
Zainteresowanych zapraszam do rezerwacji poprzez informację o swoim uczestnictwie na mail: info@verasparrow.com oraz poprzez wpłatę pełnej kwoty na konto:
68 8340 0001 2011 0100 0710 0001
Serdecznie Zapraszam, Weronika Wróbel 🙂

Show Buttons
Hide Buttons